Outrigger Mauritius Beach Resort 5: Romantické jižní pobřeží Mauricia

destinace: Mauritius, Poznávací zájezdy - Mauritius, Mauritius

termín: 13.07. (Po) - 22.07. (St) 2020 (10 dní, 9 nocí)

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Outrigger Mauritius Beach Resort 5: Romantické jižní pobřeží Mauricia
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
Outrigger Mauritius Beach Resort 5: Romantické jižní pobřeží Mauricia

Ceny

Program
1. den Odlet.
2. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Večeře.
3. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
4. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
5. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
6. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
7. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
8. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5*.Hotel, Polopenze.
9. den - Bel Ombre Individuální volno na pláži do odjezdu na letiště. Transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu na Mauriciu o libovolný počet dní, možnost také kombinovat s Réunionem nebo některým ze Seychelských ostrovů nebo Madagaskarem.
10. den Přílet.
Popis ubytování
Outrigger Mauritius Beach Resort 5*
Outrigger Mauritius Beach Resort 5* leží na jižní straně Mauricia v nádherné a poklidné oblasti Bel Ombre. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno asi 40 kilometrů, což zajišťuje velmi krátký transfer do hotelu cca 1 hodinu. Resort se rozléhá v úžasné tropické zahradě s palmami na břehu oceánu s bílým jemným pískem. Resort nabízí nepřeberné množství služeb, ze kterých si jistě vybere každý. Nabízí 3 restaurace, 4 bazény a spoustu sportovních aktivit. Například šnorchlování, stand up paddle, centrum pro potápěče, tenisové kurty, fitness centrum, školu kittesurfingu a další. 
Ubytování:
Hotel nabízí velmi stylové a prostorné pokoje. V nabídce se jedná o pokoj Deluxe Seaview o rozloze 63 metrů čtverečních. Pokoje jsou vybaveny velkou koupelnou, která disponuje dvěma umyvadly, dvojitou vanou a také samostatným sprchovým koutem. Dále pokoj nabízí prostornou šatku s osobním trezorem. Hotel nadále nabízí další typy ubytování jako jsou plážové vily nebo rodinné pokoje.
Stravování:
Resort nabízí 3 restaurace, které se zaměřují na různé gastronomické směry. Budete moci vychutnat nejen tradiční kreolskou kuchyni, ale také asijskou, indickou a mezinárodní kuchyni. Narazíte i na speciality s mořských plodů a jistě nepohrdnete skvělými exotickými koktejly. Hotel nabízí polopenzi, ale za příplatek můžete mít plnou penzi i All Inclusive. Záleží pouze na Vás jak moc se necháte hýčkat.
Navasana Spa:
Navasana Spa je útočištěm čistoty a pohody umístěné v prostředí inspirovaném Zenovým učením budhismu. Pobyt v těchto lázních je cestou k vnitřní a vnější kráse a klidu.
Stravování
Mauricius: 7x polopenze
!! Možnost dokoupení Plné penze nebo All Inclusive !!
Cena zahrnuje
letenka v ekonomické třídě Praha (Vídeň) - Mauricius - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
ubytování v hotelu Outrigger Mauritius Beach Resort 5* u Indického oceánu
stravování formou polopenze
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště - hotel - letiště
český delegát po celou dobu pobytu
osobní schůzka s českým delegátem na počátku pobytu
24-hodinová asistenční linka během pobytu na Mauriciu v češtině
asistence na letišti
povinné pojištění CK proti úpadku
* V ceně je započtena sleva 30% za pobyt delší než 5 nocí.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)

strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami