Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ ***

destinace: Česká republika, Jeseníky

termín: 21.12. (St) - 23.12. (Pá) 2022 (3 dny, 2 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ ***

Ceny

Poloha
Loučná nad Desnou
Ubytování
dolní budova - pokoje s vlastním SWC horní budova - pokoje s vlastním SWC, 3. patro Na dotaz je možné objednat i levnější pokoje se starším vybavením nebo dvoupokoje a suite.
Stravování
snídaně, možnost večeří za příplatek na místě
Popis
Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideálním místem pro zimní sporty, turistiku, cykloturistiku (cyklotrasy od hotelu) a také nový wellness trend Forest Bathing. V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít k různým společenským událostem. Pořádáme svatby, semináře, školení, firemní akce, konference. Parkovat lze zdarma před budovou.
Vybavení a služby
wellness centrum (bazén 8x4m s protiproudem a hydromasážemi, chrličem, vířivka s hydromasážemi + infrasauna) finská sauna s malým bazénkem bowling se dvěma dráhami hotelové fitness 8 stolů na stolní tenis 2 hrací stoly na mechanický fotbal kulečníky (karambol) 1 kulečník děrový (ruský) hrací automaty (autíčka, lyžování) dětský koutek vinárna s možností tanečních večerů (na objednávku), JUKEBOX 2x hřiště s asfaltovým povrchem pro míčové hry + tenis ruské kuželky ohniště s posezením jízdní kola k zapůjčení petang sáně a boby pro děti drobné sportovní vybavení
Cena zahrnuje
ubytování na osobu a pobyt se snídaní
Cena nezahrnuje
povinný poplatek na místě - pobytová taxa 21,-Kč/osoba, den

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Čestyl, s.r.o. IČO: 65852648
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami