Podporujeme maminky na mateřské

     JAK SI DÍKY KLÁBOSENÍ S KAMARÁDKAMI PŘIJÍT K PLENKÁM ZDARMA?

naše mamky

 

Každá z vás jezdí na dovolené, prodloužené víkendy, na první dovolené s dětmi.

Také se určitě někdy na toto téma bavíte s kamarádkami nebo známými.

Povězte jim, ať jedou s Ellagris a získejte tak peníze na plenky pro vaše dítko nebo na to, co si už sama dávno odpíráte!

 

 

Naše cestovka je z většiny složená z maminek na mateřské. Zároveň naše klientky jsou maminky a rodiny s malými dětmi, protože se mezi nimi pohybujeme. Víme, jak těžké je někdy s omezenými prostředky vyjít a každá koruna vydaná na plenky by se občas hodila na kosmetiku, nehty, kadeřníka nebo nové šaty.

Projekt „Podporujeme maminky na mateřské“ vás zdokonalí v oblasti cestovního ruchu a přitom můžete třeba relaxovat se svou ratolestí v peřinách…

Odměňujeme za minimální práci a přitom v maminkách podněcujeme zájem o okolní svět, zájmy druhých a pomáháme prolomit ledy v „mimodětské“ komunikukaci.

 

Všichni vaši kamarádi a známí určitě cestují. Dovolenou si přitom sestaví sami nebo využívají služeb cestovních kanceláří. V obou případech jim můžeme pomoci, nenechte je odjet s vaší konkurencí!:)

Příklad argumentu kamarádce, která si chce zájezd objednat online jinde: „Jeď si klidně tak, jak jsi zvyklá, ale když pojedeš s Ellagris, zaplatíš mi plenky pro Matyáše“. Cestovní agentury totiž prodávají produkty cestovních kanceláří, se kterými by vaše kamarádka odjela. Stálo by ji to přitom stejné peníze, které by zaplatila u nás.  Agentury si totiž za své služby nic neúčtují, žijí z odměn od cestovních kanceláří, jejichž zájezd prodaly.

Až zase půjdete ke své oblíbené fotografce, nezapomeňte se jí zeptat, zda už byla letos na dovolené, třeba vám focení nakonec vyjde zadarmo!:)

HOT LINE konzultace na telefonních číslech +420 777 803 651 nebo +420 778 07 07 03. Na těchto telefonních linkách a emailu info@ellagris.cz poskytneme informace o podpoře maminkám, nebo produktech naší cestovní agentury kterékoli mamince, která si zavolá nebo napíše. Chceme, abyste si věřily!

Maminkám, kterým nestačí nás pouze doporučit, ale mají zájem o vyzkoušení si práce v cestovním ruchu, nebráníme, aby se k nám přidaly. Staňte se agentkami Ellagris! Proškolíme vás v online systému pro cestovní agentury, získáte možnost pracovat z domova na dohodu o provedení práce či živnostenský list. Více v sekci: Maminky agentky.

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

Podmínky projektu „Podporujeme maminky na mateřské“

  1. Pojem „Maminka na mateřské“ znamená pro účely tohoto projektu jakýkoli rodič, který momentálně čerpá mateřskou či rodičovskou dovolenou.
  2. Při zneužití statusu „Maminka na mateřské“ nebo při pochybnostech o zneužití tohoto statusu je CA Ellagris oprávněna odměnu nevyplatit.
  3. Odměna činí 400 Kč za každý zprostředkovaný zájezd nebo ubytování z portfolia naší cestovní agentury, který lze vyhledat na našem webu nebo vyžádat individuální cenovou nabídkou. Tento zájezd nebo ubytování musí být v minimální hodnotě 20 000 Kč celkem bez DPH a klient musí vycestovat, aby byla odměna vyplacena. Pokud klient službu zruší, nenáleží mamince žádná odměna. Odměna se nevztahuje na tyto služby: booking.com, královna.cz, click2claim, go parking, taxi na letiště.
  4. Odměna může být vyplacena opakovaně, za každý další maminkou zprostředkovaný zájezd nebo ubytování. Platí přitom stále podmínky z bodu 1 až 3).
  5. Odměna lze vyplatit i pro zájezd nebo ubytování, kterého se bude účastnit přímo maminka.
  6. CA Ellagris si vyhrazuje právo projekt „Podporujeme maminky na mateřské“ kdykoli zrušit.

Postup pro získání odměny:

  1. Klient, který se rozhodne prostřednictvím CA Ellagris vycestovat a CA Ellagris mu byla doporučena některou z maminek, uvede její jméno, příjmení, telefonické a emailové spojení do emailu CA Ellagris info@ellagris.cz.
  2. CA Ellagris se s maminkou spojí, potvrdí příjem zakázky a vyžádá si detaily k pozdějšímu proplacení (číslo bankovního účtu, přesné jméno a příjmení maminky, datum narození a místo bydliště).
  3. Po návratu klienta z dovolené/ubytování CA Ellagris vyplatí mamince odměnu ve výši 400 Kč na její bankovní účet.

 

Těšíme se na každou z vás!

Veselý tým Ellagris :)