Maminky agentky

Jak se stát naší travel agentkou?

Maminkám, které mají chuť vyzkoušet si práci v cestovním ruchu nebráníme, aby se k nám přidaly. Staňte se agentkami Ellagris!

Proškolíme vás v online systému pro cestovní agentury, získáte možnost pracovat z domova na dohodu o provedení práce či živnostenský list.

Nabízíme průhledný systém odměňování ve třech úrovních:

1. úroveň: mamča dohazovačka čili projekt "Podporujeme maminky na mateřské". Maminka doporučí naši cestovku jiné mamince, známému, firmě a podobně. Přitom má dost času na sebe, miminko, rodinu, zájmy....a nevykonává prakticky žádnou "práci". Je to taková mamča dohazovačka. ;) Odměna ve výši 400 Kč je vysvětlena ve zmíněném projektu.

2. úroveň: mamča travel agentka.  V této úrovni už maminka projevuje zájem o dění v cestovce. Ukrojí si kousek svého času a zpracovává nabídky klientům, které naší cestovce doporučila. Klienta jí můžeme přiřadit i my (má-li momentálně čas). Děje se tak, když nestíháme. :) Odměna se vypočítává u každého zájezdu (cestovní služby) individuálně. Při práci na živnostenský list můžete počítat s 10% za přivedení klienta a 10% za zpracování nabídky s tím, že odměna se počítá z čistého zisku na zakázce. Celý systém je sofistikovanější, konkrétní pravidla maminkám sdělíme při projevení zájmu o spolupráci.

3. úroveň: mamča senior travel agentka. Tady už se nám mamči nudí a chtějí více pracovat, nebo se prostě rozvíjet. Nelze se do této úrovně dostat po týdnu, avšak nebráníme se tomu vzít makáče mezi sebe. ;)  Maminka v této úrovni vykonává všechny náležitosti spojené s prodejem cestovní služby, avšak s touto úrovní stoupá i míra zodpovědnosti. Odměna v tomto případě vypadá z části jako v bodě 2., připočítává se 10% za zpracování smlouvy a vyplácí se zajímavé bonusy za zpracování celé služby. Zde bychom si pravidla vysvětili zase s budoucí maminkou agentkou.

Travel agentem se může stát jakýkoli rodič na mateřské či rodičovské dovolené. Spolupráce probíhá na dohodu o provedení práce či živnostenský list, z domova. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 777 803 651 nebo zašlete email na info@ellagris.cz. Těšíme se na vás!

Pokud vás práce v cestovním ruchu nezajímá, nebo hledáte více informací, jak a jestli si jako maminka můžete přivydělat na mateřské dovolené, připravujeme pro vás pokračování seriálu o možnosti práce na mateřské (rodičovské dovolené). Sami jsme se dost naběhaly pro zjištění všeho potřebného, rády se o tom s vámi podělíme! :)