Francie, Itálie, Malta, Španělsko z Janova na lodi MSC Bellissima ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Itálie

termín: 17.03. (Ne) - 24.03. (Ne) 2019 (8 dní, 7 nocí)

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Francie, Itálie, Malta, Španělsko z Janova na lodi MSC Bellissima
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Francie, Itálie, Malta, Španělsko z Janova na lodi MSC Bellissima ****

Ceny

Měsíc

Délka pobytu

Odlet

Stravování

17.03. (Ne) - 24.03. (Ne) 2019 7 nocí Vlastní Plná penze 12 970 Kč,- 17.03. (Ne) - 24.03. (Ne) 2019 7 nocí Vlastní All inclusive 15 830 Kč,- 24.03. (Ne) - 31.03. (Ne) 2019 7 nocí Vlastní Plná penze 15 830 Kč,- 24.03. (Ne) - 31.03. (Ne) 2019 7 nocí Vlastní All inclusive 18 690 Kč,- 31.03. (Ne) - 07.04. (Ne) 2019 7 nocí Vlastní All inclusive 19 730 Kč,-
Trasa plavby
Itálie, Malta, Španělsko, Francie
Popis lodě

Nevšední zážitek bez ohledu na roční období slibuje MSC Cruises pasažérům, kteří si pro svoji plavbu zvolí její loď MSC Bellissima. Bellissima, která má na moře poprvé vyplout na jaře 2019, nabízí vybavení, jímž může směle konkurovat svojí starší sestře, MSC Meraviglia.

Inovativní technologie „MSC for Me“ (MSC pro mě) propojuje hosty lodi s ostatními pasažéry, posádkou a lodí samotnou a slibuje tak ještě lepší zážitek. Dvoupatrová, 100 metrů dlouhá vnitřní promenáda se může pochlubit 80 metrů dlouhou LED kupolí, na kterou jsou 24 hodin denně promítány okouzlující panoramata včetně východů a západů slunce nebo noční oblohy. Promenáda je lemována řadou obchodů a také míst, kde se hosté mohou občerstvit, a večer se změní na místo plné živé hudby, zábavy a skvělých party.

Na palubě je na 20 barů a 10 restaurací a také nespočet možností, jak se zabavit, když loď zrovna nekotví v přístavu. Na každého pasažéra MSC Bellissima připadá skoro 10 metrů čtverečních veřejných ploch a prostor u hlavního bazénu, jenž je po setmění nádherně osvětlený a doplněný o obrovskou obrazovku, je jedním z největších, který lze na moři vůbec najít. Relaxovat mohou hosté v rozlehlých lázních, kdo dává přednost odpočinku aktivnímu, ocení moderní posilovnu vybavenou kardio a posilovacími stroji značky Technogym.

Hostům nejvyšší třídy MSC Yacht Club jsou na MSC Bellissima vyčleněny prostory, kam mají přístup jen oni a kde si mohou užívat soukromí a luxusu.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 167.600Délka lodě (v metrech): 315,83Šířka lodě (v metrech): 43Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů: 5714
Vybavení lodě
10 restaurací a 20 barů Obchody, butiky Lázně MSC Aurea Spa - luxusní balijské lázně s termální částí, salonem krásy, nehtovým studiem a nespočtem možností k relaxaci těla i duše Posilovna MSC Bellissima gym - vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také skupinové lekce nebo hodiny s trenérem Show známých umělců Cirque du Soleil – dvakrát každý večer, šest dní v týdnu, dvě originální představení v otáčivém prostoru Carousel Lounge, který pojme až 450 hostů včetně 120, kteří se rozhodnou užít si nejen představení, ale také výbornou večeři Polar Aquapark – vzrušující prostor se třemi klikatými skluzavkami, Himalájským mostem a řadou bazénů a atrakcí pro všechny věkové skupiny TV Studio & Bar – nejmodernějšími technologiemi vybavený multifunkční prostor s televizním a rádiovým studiem vysílajícím živé soutěže, kvízy, talentové hry a další zábavný obsah, atmosférickým komediálním klubem, karaoke barem a prostorem určeným pro živou hudbu Attic Club – stylový noční klub určený pro taneční party Sportplex – prostorný zábavní park se stadionem pro sporty a hry v průběhu dne a taneční party po setmění Simulátory F1 – dvě závodní auta založená na virtuální realitě Bowlingové dráhy Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společnosti Chicco Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka 
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou obsaženy v nápojových balíčcích v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 10€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 12 let: 12,5$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6,25$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (v prípade, že je požadované).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Janov, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 11:00 | odplutí: 19:30)3. den,Messina, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)4. den,Valletta, Malta, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Den na moři6. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)7. den,Marseille, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)8. den,Janov, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami