O nás

Na cestovní ruch jsme se dali před sedmi lety. Za tu dobu jsme se rozrostli o několik úžasných lidí, zprovoznili další weby a spustili nové služby. 

Dnes u nás můžete pořídit jak dovolenou od předních českých a německých cestovních kanceláří, tak samostatné letenky, nebo třeba jen ubytování, které umíme díky našim celosvětovým partnerům velmi dobře.

Už nějaký ten rok běží samostatný web bezlepkovezajezdy.cz, díky kterému se můžete vydat na dovolenou, aniž byste kufr ládovali bezlepkovým chlebem a dalšími gluten-free nezbytnostmi. 

V neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na našeho zeleného maskota, Žábáka a jeho blog Froggy-trip.com, na kterém najdete zážitky z jeho cest a určitě také zajímavé tipy na Vaši další dovolenou s námi! ;)

Pro usnadnění hledání rodinných dovolených slouží i náš facebook s dětskými zájezdy https://www.facebook.com/detskezajezdy/. Pro ty, kteří si od dětí naopak chtějí odpočinout, se můžou inspirovat na facebooku zájezdů pro dospělé https://www.facebook.com/zajezdyprodospele/, kam mají děti do 16ti let vstup zakázán. 

O Vaše dovolené se starají:

Lucie Brejšková, majitelka. Tel: +420 777 803 651, email: lucka@ellagris.cz. Země, se kterými poradí: Kanárské ostrovy, Řecké ostrovy, Portugalsko, Egypt, Tunisko, Itálie, Sardinie, Thajsko, Vietnam, Barbados, Dominikánská republika. Na telefonu je prakticky pořád, cestovní ruch si dobu akce nevybírá:). Zastinete ji na Praze východ. 

Lenka Fiedlerová, naše nejzkušenější travel agentka. Procestovala snad celou Evropu, vymyslí Vám letní dovolenou jako víno a ani lyžařská sezóna ji není cizí. Zastinout ji můžete na telefonu +420 705 003 370 nebo na emailu lenka@ellagris.cz. Pracuje z teplického regionu.

Na dalších tvářích pracujeme:).