O nás

Cestovku jsem chtěla mít už od studií. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mohla vzniknout a taky dobře fungovat. Za posledních pět let se z nás stalo s.r.o., rozrostli jsme se o několik milých lidí, zprovoznili další weby a spustili nové služby. 

Dnes u nás můžete pořídit jak dovolenou od předních českých a německých cestovních kanceláří, tak samostatné letenky, nebo třeba jen ubytování, které umíme díky našim celosvětovým partnerům velmi dobře.

Už nějaký ten rok běží samostatný web bezlepkovezajezdy.cz, díky kterému se můžete vydat na dovolenou, aniž byste kufr ládovali bezlepkovým chlebem a dalšími gluten-free nezbytnostmi. 

V neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na našeho zeleného maskota, Žábáka a jeho blog Froggy-trip.com, na kterém najdete zážitky z jeho cest a určitě také zajímavé tipy na Vaši další dovolenou s námi! ;)

Pro usnadnění hledání rodinných dovolených slouží i náš facebook s dětskými zájezdy https://www.facebook.com/detskezajezdy/. Pro ty, kteří si od dětí naopak chtějí odpočinout, se můžou inspirovat na facebooku zájezdů pro dospělé https://www.facebook.com/zajezdyprodospele/, kam mají děti do 16ti let vstup zakázán. 

Kontakty na jednotlivé agenty právě připravujeme.

Těším se na další a další dovolenkářské výzvy do Vás. 

Vaše Lucka, majitelka.