Westin Turtle Bay Resort & Spa 5: Úžasný mořský život u luxusního hotelu

destinace: Mauritius, Poznávací zájezdy - Mauritius, Mauritius

termín: 20.04. (Po) - 29.04. (St) 2020 (10 dní, 9 nocí)

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Westin Turtle Bay Resort & Spa 5: Úžasný mořský život u luxusního hotelu
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
Westin Turtle Bay Resort & Spa 5: Úžasný mořský život u luxusního hotelu

Ceny

Program
1. den Odlet
2. den - Balaclava Přílet na Mauricius, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do vašeho hotelu. Ubytování a individuální volno na pláži. Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, večeře. 
3. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
4. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
5. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
6. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
7. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
8. den - Balaclava Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*.Hotel, polopenze.
9. den - Balaclava Individuální volno na pláži do odjezdu na letiště. Transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu na Mauriciu o libovolný počet dní, možnost také kombinovat s Réunionem nebo některým ze Seychelských ostrovů nebo Madagaskarem.
10. den Přílet
Popis ubytování
The Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*
The Westin Turtle Bay Resort & Spa se nachází v severozápadní oblasti Balaclava, kde můžete spatřit krásný výhled na záliv Turtle Bay, který je chráněným mořským parkem s výskytem úchvatné fauny i flóry.
Ubytování:
Turtle Bay Resort disponuje 8 kategoriemi pokojů. Pokoje typu Deluxe room jsou mají moderní rysy a to je tvoří úchvatnými. Mají k dispozici klimatizaci, LCD TV, pohovkou, psacím stolem, balkonem nebo terasou, zařízením na přípravu kávy a čaje, a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, fénem. Na pokoji také rovněž naleznete bezpečnostní schránku a telefon.
Služby:
Hotel disponuje hlavním bazénem, který disponuje úchvatným výhledem na záliv Turtle Bay, další bazén je pouze kousek od pláže. V hotelu si také můžete užít spoustu sportovních aktivit a aktivit pro volný čas. Můžete si vyzkoušet potápění v Indickém oceánu nebo lenošit v hotelových lázních Heavenly Spa v soukromé zahradě, kde se vložíte do rukou zkušených terapeutů, kteří vás budou pečovat o vaše tělo i duši nejlepšími procedurami. Hotel také disponuje obchodem se suvenýry, lékařskými službami a zajišťuje také hlídání dětí. Vyzkoušejte si plážové aktivity a různé vodní sporty nebo si zahrajte tenis na tenisovém kurtu, zacvičte si v plně vybaveném fitness centru.
Stravování:
Zažijte dokonalé gastronomické zážitky právě zde! Naleznete zde zástupce různých kuchyní světa, ale také tu tradiční mauricijskou. Naleznete zde Seasonal Tastes Restaurant (mezinárodní kuchyně), Kangan (indická kuchyně), Fusion (moderní mauricijská kuchyně), Beach Grill (grilované speciality), Mystique (moderní bar), The Retreat (hlavní bar), Westin Executive Lounge (salónek s občerstvením).
Stravování
7x polopenze
!! Možnost dokoupení Plné penze nebo All Inclusive !!
Cena zahrnuje
letenka v ekonomické třídě Praha (Vídeň) - Mauricius - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)

ubytování v hotelu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5* u Indického oceánu
stravování formou polopenze (možnost dokoupení Plné penze nebo All Inclusive)
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště - hotel - letiště
český delegát po celou dobu pobytu
osobní schůzka s českým delegátem na počátku pobytu
24-hodinová asistenční linka během pobytu na Mauriciu v češtině
asistence na letišti
povinné pojištění CK proti úpadku
*V ceně je zahrnuta sleva 45% na zájezdy při objednání 90 dní před odletem.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)

strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami