AUBERGE DE L' ANSE MITAN

destinace: Martinik, Martinik

termín: 12.09. (Čt) - 19.09. (Čt) 2019 (8 dní, 7 nocí)

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

AUBERGE DE L' ANSE MITAN
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
AUBERGE DE L' ANSE MITAN

Ceny

Popis
První hotel na ostrově prošel před pár lety kompletní renovací, ale neztratil svůj původní šarm a útulnost. Ve dvoupatrové budově, jen pár kroků od moře, je recepce, restaurace a 10 pokojů; za touto stojí nová budova se šesti prostornými studii (mezi budovami vede boční cesta).

Hotel stojí na promenádě Anse Mitan v turistickém středisku Trois Ilets, od pláže 100 m. V okolí hotelu jsou restaurace, bary, obchody a je tu široká nabídka vodních sportů, 10 min jízdy od hotelu je marina s jachtami a potápěčským centrem; 15 min trajektem je hlavní město; 5 min jízdy je golfové hřiště; 25 min jízdy je letiště.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar – pouze pro hotelové hosty; posezení s velkou TV.
Ubytování
Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované a mají stropní ventilátor, telefon a koupelnu. Pokoje: v hlavní budově mají terasu s výhledem na moře, na vyžádání možná lednička (max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 10 let).
Bungalow: samostatná budova v zahradě; má plně vybavený kuchyňský kout, TV, oddělenou ložnici a obytnou místnost, terasu s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 10 let).
Studio: v nové budově; mají TV, prostornou terasu s výhledem na moře, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní kout (max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 10 let).
Stravování
POKOJ: snídaně, možnost polopenze.
BUNGALOV STUDIO: BEZ stravy; možnost snídaně nebo polopenze.
Doprava
Letenka Praha – Martinik – Praha:.
Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Po příletu: transfer letiště - hotel - letiště – za příplatek nebo v místě taxi nebo půjčení auta (na vyžádání pošleme ceník).
Sport a zábava
10 min jízdy od hotelu je marina s jachtami a potápěčským centrem; 5 min jízdy je golfové hřiště.
V ceně
- letenka Praha - Martinik - Praha
- 7 / 11 x nocleh v pokoji dle výběru
- POKOJ: 7 / 11 x snídaně (studio, bungalov - BEZ stravy)
- místní pobytová taxa
Příplatky
- transfer letiště - hotel - letiště
-cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami