Hotel Relax ***

destinace: Česká republika, Morava, Rožnov pod Radhoštěm

termín: 16.11. (So) - 18.11. (Po) 2019 (3 dny, 2 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Relax
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Hotel Relax ***

Ceny

Poloha
podhůří Beskyd na okraji malebného městečka Rožnova pod Rahoštěm, uprostřed lesoparku, v blízkosti světově proslulého skanzenu „Valašského muzea v přírodě“.
Vybavení
restaurace, kavárna, letní terasa, krytý bazén (9x 6m), relaxační centrum s bylinnými a uhličitými koupelemi, klasickými masážemi, saunou, fitcentrem. Dále k dispozici automatická kuželna se dvěma dráhami, tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis. V hotelu je výtah. V okolí se nachází golfové hřiště, jízdárna, Gibon park se spoustou atrakcí - lanové centrum, dětský park, aquazorb, zorb, trampolíny, minigolf aj. Wi-Fi připojení v přízemí hotelu.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pro dítě), s vlastním příslušenstvím, TV, balkon.
Stravování
Pobyty jsou s polopenzí.
Středisko
Rožnov pod Radhoštěm
Koupání
krytý hotelový bazén (9 x 6 m), venkovní vyhřívaný bazén (15 x 10 m), koupaliště s ohřívanou vodou (cca 1 km).
Tipy pro správnou volbu
- turistika, cykloturistika - v bezprostřední blízkosti Valašského muzea v přírodě - vhodné pro rodiny s dětmi - na místě možnost zajištění komplexních rehabilitačních služeb vč. vodoléčby a elektroléčby - zdarma krytý a venkovní bazén
Ubytovani dle programu
Parkování u hotelu zdarma. Omezeně v garáži za poplatek (nutno objednat předem). Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Pes nebo kočka za poplatek na místě. Nutno hlásit předem.
Nabídka programů
POHODOVÁ DOVOLENÁ polopenze zdarma bazén, WiFi, parkování RELAXAČNÍ POBYTY polopenze zdarma bazén, WiFi, parkování 1x vířivá bylinková masáž, 1x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž částečná, 1x klasická masáž zad a šíje. RELAXAČNÍ BALÍČEK 2-3 noci, polopenze zdarma bazén, WiFi, parkování 1x vířivá bylinková masáž, 1x uhličitá koupel Relaxační pobyty s procedurami jsou určeny jen pro dospělé osoby. Pokud cestují děti do 12 let, mají ubytování a polopenzi.
Informace
Parkování u hotelu zdarma. Omezeně v garáži za poplatek 200,- CZK/noc a stání, (nutno objednat předem a úhrada bude na místě). Celkem je v garáži stání pro 6 aut. Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Pes nebo kočka za poplatek 500,- CZK/noc. Úhrada na místě. Nutno hlásit předem.
Dětská cena
platí pro děti od 0 do 12 let. Děti od 0 do 4 let bez služeb jsou zdarma. Přistýlka může být pro dítě do 15 let.

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami