DEPANDANCE ŠUMAVA

destinace: Česká republika, Čechy, Srní

termín: 06.09. (Pá) - 08.09. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

DEPANDANCE ŠUMAVA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEPANDANCE ŠUMAVA

Ceny

Poloha

Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku, v zimě běžecké tratě 100 m od hotelu. Hosté mají k dispozici zdarma: bazén, saunu, páru, stolní tenis (vše v hotelu Srní), WiFi, fitness, úschovnu kol a lyží, 20% slevu na sportovní halu. Za poplatek: bowling, masáže, sportovní hala. V nedalekém hotelu Srní je možno zdarma využívat krytý plavecký bazén s teplotou vody 25–26°C.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem a telefonem. Pokoj s balkonem za příplatek.

Letní popis

Zapůjčit si lze také horské kolo na cesty po šumavských cyklostezkách. Můžete sjíždět řeku Otavu na raftu z Čeňkovi pily, či lézt po skalách u Dlouhé vsi. Silnice Račí – Kvilda je rájem inlajnistů.

Zimní popis

V zimní sezóně Vám zapůjčíme běžkařský set, se kterým se můžete vydat na jednu z mnoha lyžařských tratí. Udržovaný běžkařský Srnský okruh s možností napojení na udržované lyžařské stopy podél plavebního kanálu směr na Modravu a dále na běžkařské trasy v centrální Šumavě láká mnohé milovníky běžeckých lyží. Blízkost sjezdovek Kašperské Hory 15 km, Železná Ruda 25 km a vleků spolu s jistotou sněhové pokrývky až do jara, dělají z oblasti atraktivní místo pro zimní dovolenou.

Slevy

Dítě do 12 let na přistýlce se snídaní zdarma (při obsazení pevných lůžek), u rekreačního pobytu. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

Cena zahrnuje

Léto uprostřed přírody

ubytování ve dvoulůžkových pokojích, polopenze formou bufetu, mapa s doporučenými trasami a tipy na výlety, vstup do bazénu, sauny/parní kabiny, stolní tenis, 1 hodina sportoviště (hala, střelnice, visual sports, lezecká stěna dle výběru) na pokoj, fitness, využití dětské herny a dětského hřiště, úschovna kol, Wi-Fi, parkovné

Cena na osobu/ 6 nocí s polopenzí. Pokoje s balkonem za příplatek.

Dítě do 12 let na přistýlce se snídaní zdarma (při obsazení pevných lůžek), u rekreačního pobytu. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma.

Cena nezahrnuje
  • Pobyt se zvířetem
  • Rekreační poplatek
  • Parkovné

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami