HOTEL CONCORDIA

destinace: Česká republika, Čechy, Karlovy Vary

termín: 31.05. (Ne) - 02.06. (Út) 2020 (3 dny, 2 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

HOTEL CONCORDIA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
HOTEL CONCORDIA

Ceny

Poloha

Léčení se zajišťuje v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, který je umístěn v sanatoriu Kriváň. Součástí je nové Wellness & Spa Centrum s bazénem vybaveným protiproudem, chrličem, masážní lavicí a také saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna a ledová kabina. V nabídce nechybí celá řada masáží, koupelí, hydroterapie včetně populárního Kneippova chodníku, tepelné procedury včetně klasických rašelinových zábalů, fyziatrické výkony doplňuje elektroterapie, světloterapie, magnetoterapie a řada dalších procedur. V sanatoriu se k procedurám využívají místní přírodní léčivé zdroje jako je vřídelní voda a rašelina. Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. Hotel Concordia bude uzavřen v termínu 15.03. – 30.04.2020.

V nejbližším okolí se nachází Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Dále pak Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Nebo také Vřídelní kolonáda – jedna ze 4 kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Ubytování

Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie LUX***. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, telefonem, lednicí, varnou konvicí, vlastním sociálním zařízením, fénem a klimatizací.

Cena zahrnuje

Karlovy Vary známé-neznámé

Uvítací nápoj, 1× posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár), 1× denně vstup do Wellness & Spa centra (bazén s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská sauna, parní sauna, infra sauna, ledová kabina), 20% sleva na zakoupení procedur na místě.

Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.

Cena nezahrnuje
  • Rekreační poplatek

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami