Bezděz ***

destinace: Česká republika, Severní Čechy, Doksy - Máchovo jezero

termín: 02.09. (St) - 06.09. (Ne) 2020 (5 dní, 4 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Bezděz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Bezděz ***

Ceny

Poloha
Hotel se nachází ve Starých Splavech, prakticky na břehu Máchova jezera. V blízkosti hotelu je písčitá pláž. Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami.
Další údaje
Příjemný hotel se nachází v oblasti Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a překrásnou scenérií Českého ráje. V okolí hotelu se nacází cyklostezky, půjčovna šlapadel a lodiček i aquapark, tenisové kurty nebo minigolf - tedy vše pro naplněnou dovolenou, kterou si užijete plnými doušky.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, denní bar s terasou, kongresový sál, 4 salónky pro 15 - 50 osob.
Zdarma: Wi-Fi (v baru a konferenčích sálech), stolní tenis, krytý bazén.
Za poplatek: sauna, kulečník, minigolf.
Ubytování
Třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Pokoje situované na jižní stranu jsou vybaveny balkónem.
Stravování
Snídaně. Možnost dokoupení večeří. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře servírované formou výběru z pěti jídel, salátový a dezertový bufet.
Doporučení
Příjemný hotel se nachází v oblasti Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a překrásnou scenérií Českého ráje. V okolí hotelu se nachází cyklostezky, půjčovna šlapadel a lodiček i aquapark, tenisové kurty nebo minigolf - tedy vše pro naplněnou dovolenou, kterou si užijete plnými doušky.

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami