Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko

destinace: Nizozemí, Poznávací zájezdy - Nizozemí, Nizozemí

termín: 26.06. (Út) - 01.07. (Ne) 2018 (6 dní, 5 nocí)

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko
Poloha
Poznejme co přineslo staletí lidské práce a snažení ve spojení s přírodou. Poznejme zemi větrných mlýnů, sýrů, květin a poldrů.
Program

1. den
Odjezd v odpoledních hodinách Znojmo 18.00, Brno 19.10, Jihlava 20.30, Praha 22.00, Plzeň 23.30. Následuje tranzit přes Rozvadov, Heilbron, Kaiserlautern.
2. den
Na ranní probouzecí zastávce bude podáváno občerstvení v autobusu. Před polednem se zastavíme v Lucembursku. Prohlédneme si centrum hlavního města tohoto velkovévodství, s nímž je spjata historie českého národa. Zastavíme se v místě, kde se nachází hrobka českého krále Jana Lucemburského. Odpoledne přejedeme autobusem do Belgie a zastavíme se v Antwerpách, kde se také večer i ubytujeme. Velké náměstí se sochou Braba, radnice, cechovní domy, Rubensův dům. To vše bude jistě zajímavé ukončení dne.
3. den
Ráno přejedeme do Brugg. O Bruselu a Bruggách se říká: “Brussel je hlavní město Belgie, ale Bruggy to je Belgie“. Tento den se Bruggám budeme věnovat. Mimořádně zachovalé středověké jádro města, protkané sítí vodních kanálů. Následovat bude nenáročná pěší prohlídka, projížďka lodí po kanálech a individuální volno. To vše bude jistě zajímavé. Navečer odjezd na místo ubytování na stejné místo.
4. den
Ráno se vydáme do sousedního Holandska. Tento den se budeme věnovat tomu, co je pro Holandsko typické. Začneme v Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Poté se přesuneme do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém. Madurodam zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků, to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času jen tak se projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Navečer se ubytujeme opět v hotelu Etap v Antwerpách.
5. den
Ráno se vydáme do Amsterodamu. Projedeme se lodí po grachtech, navštívíme brusírnu diamantů, ve volném čase můžeme navštívit Říšské muzeum nebo muzeum Van Gogha. Na večer uvidíte i jiné atraktivní výjevy ze života tohoto města. Odjezd v pozdních večerních hodinách. Potom již následuje noční tranzit přes Německo.
6. den
- následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v poledních hodinách (Plzeň 9.00, Praha 10.30, Jihlava 12.20, Brno 13.40, Znojmo 14.50).
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Humpolec, Beroun, Rozvadov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
3x ubytování ve třílůžkových pokojích (dvoulůžkový pokoj za příplatek 1 050,- Kč/os.)
1x ranní občerstvení v busu včetně teplého nápoje
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 290,- Kč/os.
snídaně na hotelu, 810,- Kč/3 snídaně
pojištění léčebných výloh 240.-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 300,-/os.
projížďka lodí v Amsterodamu 13 EUR (70 min.)
skanzen Zaan Schans - vstup zdarma
Madurodam cca 14 EUR

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami