VÁNOCE v lázních Harkány

destinace: Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány

termín: 21.12. (Čt) - 27.12. (St) 2017 (7 dní, 5 nocí)

doprava: Autobus / Více odjezdových míst

strava: Polopenze

VÁNOCE v lázních Harkány
  • 1
  • 2
VÁNOCE v lázních Harkány
Poloha

Lázeňský areál: 2 venkovní a 2 vnitřní bazény s termální léčivou vodou (36-38°C), 3 whirlpooly a jacuzzi (32-33°C), finská sauna, parní lázeň, možnost masáží.

Program

21.12.: odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v ranních hodinách, příjezd do lázní HARKÁNY ve večerních hodinách. Po příjezdu svařené víno na uvítanou.
22.12.: PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami, SZIGETVÁR - město s pozůstatky z dob turecké nadvlády a jedinečným ostrovním hradem, odpoledne pobyt v lázních SZIGETVÁR. VEČER ZÁBAVA PŘI ŽIVÉ MUZICE.
23.12.: VILLÁNY - malebná vinařská obec s mnoha vinnými sklepy a muzeem vína, možnost ochutnávky a nákupu vína, MÁRIAGYÜD - poutní klášter, klenotnice, oltář v přírodě a křížová cesta na horu Tenkés. Oběd v Tenkés Csárdě - polévka podávaná v tradičním kotlíku s domácím chlebem, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY. Večer fakultativně výlet do vesnice Matty - posezení v PAULS CSÁRDĚ u vynikající večeře (pečená kachna přímo z pece) s bujarou zábavou při muzice.
24.12.: celodenní pobyt v lázních HARKÁNY, večer SLAVNOSTNÍ ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE, fakultativně půlnoční mše v MÁRIAGYÜD.
25.12.: celodenní pobyt v lázních HARKÁNY.
26.12.: celodenní pobyt v lázních HARKÁNY, odjezd do ČR ve večerních hodinách.
27.12.: příjezd v časných ranních hodinách.

Štědrovečerní večeře
V ceně zájezdu je slavnostní štědrovečerní večeře o 4 chodech, přípitek, 0,5 l vína, káva a cukroví.

Cena zahrnuje

5x ubytování v hotelu Forrás (popis viz str. 43), 5x polopenzi včetně slavnostní štědrovečerní večeře, 5x nápoj k večeři, oběd v Tenkés Csárdě, svařené víno na uvítanou, vypůjčení županu, dopravu autobusem vč. výletů dle programu, služby průvodce

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: CESTA Travel Agency, s.r.o. IČO: 26735997
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami