JIŽNÍ MORAVA - PŘÍRODA, PAMÁTKY, VÍNO
JIŽNÍ MORAVA - PŘÍRODA, PAMÁTKY, VÍNO

Ceny

Vámi zadaným parametrům ve vyhledávání neodpovídá žádný termín u tohoto zájezdu
Poloha
Ubytování je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtického areálu, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Penzion Mlýn je vhodný jak pro všechny kteří hledají příjemné ubytování za příznivé ceny.
Vybavení a služby
Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol.
Ubytování
Ubytování v penzionu Mlýn v největší vinařské obci ČR - Velkých Bílovicích. Pěkné velké pokoje na úrovni 3*, s kompl. soc. zařízením, TV a Wi-Fi připojením. Ledničky jsou na chodbách.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodová – výběr ze 3 menu.
Poloha
Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice, Jižní Morava. Penzion najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na Jižní Moravě. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru.
Sport a zábava
V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.
Doprava
Trasa L – Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1.den:
Odjezd z nástupních míst, plavba Baťovým kanálem, vinné sklepy Petrov – Plže (památková rezerv. lid. architektury), prohlídka zámku Milotice, ubytování.
2.den:
Lednicko - valtický areál (UNESCO), prohlídka lednického zámku, zámeckého parku
a palmového skleníku, odpoledne plavba Zámeckou Dyjí k minaretu, pak pěšky parkem zpět. Na závěr prohlídka Templářských sklepů s ochutnávkou vín.
3.den:
Výlet za příplatek NP Podyjí, Znojmo – z Čížova (zbytky železné opony) pěšky do NP Podyjí a k vranovskému zámku, odjezd do Znojma, prohlídka historického centra města a znojemského podzemí.
4.den:
Mikulov - Mikulovský zámek, Dietrichsteinská hrobka, Kozí hrádek, Sv. kopeček, centrum města, odjezd do Valtic, prohlídka zámku a zahrad, zámecké sklepy Chatenau Valtice, návrat na ubytování.
5.den:
dopoledne prohlídka obce Velké Bílovice, odpoledne naučná stezka Mezi vinicemiVelké Bílovice. Po večeři návštěva vinného sklípku s hudbou a ochutnávkou vín. 6.den:
Přechod CHKO Pálava, z Pavlova přes Pavlovské vrchy na Dívčí hrady, dále přes Sirotčí hrádek a Stolovou horu, k jeskyni Na Turoldu.
7.den:
Odjezd domů, cestou zastávka na zámku Buchlovice.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 150 Kč/os. za rez. do 15.3. Další sleva: Stálý klient (min.3x v posl. 3 letech) – 150 Kč/os. Slevy neplatí pro pobyty vlastní dopravou.
Cena zahrnuje
Ubytování – penzion Mlýn Velké Bílovice 6 nocí ve 2 lůžk. pokojích s možn. 1 přistýlky a 4 lůžk. apartmán. Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací včetně 3 výletů, polopenze (snídaně švédské stoly, večeře 3 chodová, výběr ze 3 menu), průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy, plavba na pramici, ochutnávky vín, vinný sklípek, obědy, příplatek za výlet do NP Podyjí – 100 Kč/osoba, do 15 let – 50 Kč, pojištění storna zájezdu viz str. 42, místní poplatek – 15 Kč/os./noc.

Poloha

Informace o zemi

Pořádající ck: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami