Komplex Konstantinovy Lázně ***

destinace: Česká republika, Čechy, Konstantinovy Lázně

termín: 24.11. (Pá) - 26.11. (Ne) 2017 (3 dny, 2 noci)

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Komplex Konstantinovy Lázně
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
Komplex Konstantinovy Lázně ***

Ceny

Měsíc

Délka pobytu

Odlet

Stravování

20.11. (Po) - 23.11. (Čt) 2017 3 nocí Vlastní Polopenze  LM   3 040 Kč,- 21.11. (Út) - 24.11. (Pá) 2017 3 nocí Vlastní Polopenze     3 050 Kč,- 21.11. (Út) - 28.11. (Út) 2017 7 nocí Vlastní Polopenze     6 200 Kč,- 22.11. (St) - 25.11. (So) 2017 3 nocí Vlastní Polopenze     3 050 Kč,- 22.11. (St) - 29.11. (St) 2017 7 nocí Vlastní Snídaně     6 200 Kč,-
Poloha

Od roku 1955 jsou Konstantinovy Lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Mezi vedlejší indikace patří také choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí. Chemický rozbor místní léčivé minerální vody dokazuje vůbec nejvyšší obsah volného kysličníku uhličitého v celé České republice (3638,0 mg/l). V Konstantinových Lázních najdeme historické památky jako např.: zříceniny hradů Krasíkova, Gutštejna a Falkenštejna, rotundu na Ovčím vrchu nebo zámek v Bezdružicích. Hosté mohou využít tenisové a volejbalové kurty, půjčovnu horských kol, koupaliště, krytý rehabilitační bazén v LD Jirásek.

Spa Boutique Hotel Löwenstein Nabízí celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňují se čisté linie, u vybavení apartmánů kombinuje se moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Dbá se na spojení kvality, funkčnosti i estetické hodnoty.

Lázeňský hotel Jirásek: Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7.00 do 19.00 hodin, s možností zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů a novin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým Wi-Fi připojením. Počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místa jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem, rádiem. Část pokojů je s balkonem. Výše parkovného na parkovišti vedle hotelu Jirásek je ve výši 30 Kč/den. Vratná záloha za půjčení dálkového ovládání ve výši 500 Kč za dobu parkování. Platby se provádí přímo na recepci v hotelu Jirásek. Bezplatné parkování je cca 150 m od hotelu Jirásek na autobusovém nádraží.

Komplexní léčebný dům Prusík: je hlavním a největším lázeňským a léčebným domem s 8 jednolůžkovými, 55 dvoulůžkovými pokoji a 4 luxusními, nadstandardně vybavenými apartmány. Budova je vybavena non – stop recepcí, jídelnou, kavárnou s terasou, bezbariérovým přístupem a výtahem. Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v přízemí a 1. patře této budovy. Na recepci je možnost zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů, novin a doplňkových výrobků k solné jeskyni. Je zde k dispozici rovněž stálá lékařská služba. Parkovat je možno přímo u LD Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem, rádiem.

Lázeňský penzion Palacký: Lázeňský penzion Palacký s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem a rádiem.

Lázeňský dům Purkyně: Lázeňský penzion Purkyně s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem a wifi.

Lázeňský dům Mánes: Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením,TV, ledničkou, telefonem, rádiem. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Lázeňský penzion Marie Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji, leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, rádiem a telefonem.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, ledničkou a telefonem. A – ubytování v Lázeňském domě Prusík (pouze pobyty na poslední chvíli) B – ubytování v Lázeňském domě Jirásek C – ubytování v Lázeňských domech Palacký, Purkyně a Mánes D – ubytování v Lázeňském domě Marie

Letní popis
Přes 80 km značených turistických cest. Velké množství cykloturistických tras. Možnost sportovního vyžití petangue, volejbalové a tenisové dvorce, jízda na koni.
Zimní popis

Pokud příznivé zimní počasí umožní vytvořit ledovou plochu, je zde možnost zahrát si metanou.

Cena zahrnuje

Sestavte si vlastní program

1× procedura denně.

Cena na osobu se snídaní a programem.

Cena nezahrnuje
 • Oběd osoba
 • Rekreační poplatek

Poloha

TripAdvisor Cestovatelské recenze

1 z 10 noclehů se snídaní /penzionů v destinaci Konstantinovy​Lázně

Vynikající
1
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Kvalita spánku
Umístění
Služba
Потрясающая чистота
Очень неплохой санаторий. Вокруг потрясающий красоты парк и природа. Номера комфортные.Застекленный бассейн (на рецепции надо взять часы работы бассейна, по -моему до 19 вечера) . Но больше всего... celá recenze s možností překladu
Tanya T, Moskva, Rusko, 07:00 12.09.2014

Informace o zemi

Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami