BEZLEPKOVÉ ZÁJEZDY ŘECKO

 

Přinášíme vám výběr hotelů v Řecku, které vycházejí zákazníkům s celiakií vstříc.

VYHLEDEJTE SI ZÁJEZD - UVEĎTE POŽADAVEK NA BEZLEPKOVOU DIETU - MY OVĚŘÍME KONKRÉTNÍ MOŽNOSTI HOTELU A VYPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU

Hotely, které naleznete v sekci bezlepkové zájezdy, jsou obeznámeny s dietou pro celiaky. Většinou nabízí bezlepkový chléb, müsli, těštoviny, či koláčky. V hotelech vyšší kategorie vše od pečiva po samotná bezlepková teplá jídla.

Ověříme Vám, jakým způsobem může konkrétní hotel v této dietě vyhovět a po Vašem souhlasu vepíšeme požadavek do cestovní smlouvy. Prosíme Vás tedy, abyste při rezervaci (nebo v poptávce) vždy uváděli požadavek na tuto stravu. Přesto ale doporučujeme nahlásit na recepci hotelu Vaši dietu raději znovu, případně si nechejte při stolování názorně ukázat, která jídla jsou bezlepková a pro Vás bezpečná.

Bezlepkovou stravu Vám můžeme zajistit i na palubě letadla při cestě na dovolenou. Nahlaste nám tento požadavek dostatečně předem a my obratem potvrdíme, zda je možno na konkrétním letu vyhovět.

Jónské ostrovy se chlubí průzračným tyrkysovým mořem, jehož barvu mu propůjčilo vápencové podloží Jónských ostrovů. Vydejte se s námi na  KORFU a zažijte tyto tyrkysové ostrovy na vlastní kůži.

Kréta jako největší z řeckých ostrovů tvoří jižní hranici Řecka, tudíž bývá zárukou teplého počasí daleko po běžné sezóně středozemí. Pojeďte objevit rodiště boha Dia na ostrově KRÉTA a užijte si kontrasty hor, pláží, divoké přírody i přímořských letovisek.

Dodekanéské ostrovy jsou nejvzdálenějšími řeckými ostrovy, leží téměř u turecké pevniny. Zkuste objevit krásy největšího ostrova z nich. RHODOS se pyšní překrásným opevněným hlavním městem, motýlím údolím, lázněmi a velmi vysokým počtem slunečných dní v roce. Nebo se se projeďte na kole po ostrově KOS, který se jako jeden jeden z mála řeckých ostrůvků pyšní převážně nížinným povrchem.